Přípravek chlor shock

Přípravek chlor shock slouží k úpravě bazénové vody. K čemu je přesně určen? Jeho primárním účelem je navýšit koncentraci aktivního chloru v bazénové vodě. Koncentraci chloru navýší natolik, že můžeme mluvit o jakémsi šoku, proto se tento přípravek nazývá chlor shock.

chlor shock

  • Aktivní chlor je ve vodě potřebný a důležitý hned z několika hledisek. Udržuje nám vodu průzračně čistou a krásnou, ale také zdravotně nezávadnou. Kdybychom aktivní chlor nedoplňovali, nebo jinou formu přípravků na čištění vody (v dnešní době je možné přistoupit na jiné druhy čištění vody a jednou z nich je například okysličování pomocí kyslíkových přípravků), pak bychom, postupem času, nemohli do vody ani vstoupit. Právě chlor likviduje veškeré choroboplodné zárodky, mikroorganismy, mikroby, bakterie i viry. Chlorem se čistí a dezinfikuje také pitná voda. Je to nejúčinnější prostředek, který lidstvo mohlo vymyslet a začalo jej používat už dávno v historii, kdy ještě bylo běžné, že se umíralo na nemoci, když jste se napili vody ze studny nebo z kohoutku.

Kapalná nebo sypká forma

K dispozici je kapalná nebo sypká forma těchto přípravků https://eshop.techneco.eu/Chlor-shock.
Během koupací sezóny, obzvláště pak v letním období, bychom měli koncentraci chloru hlídat a provádět neustálé kontroly. Ty nemusíte provádět denně, ale alespoň jednou za 14 dní v případě častějšího koupání a používání bazénu nebo v případě teplého letního počasí, můžete kontroly provádět častěji. Tento způsob se rozhodně doporučuje, takže můžete provádět kontroly třeba každý týden i častěji.

chlor

  • Pokud zjistíte, že voda žádný chlor neobsahuje, je potřeba jej doplnit. Přípravek se doplňuje dle údajů na etiketě, které udává výrobce.
  • Koncentrace chloru se zjišťuje pomocí testeru.

Tento přípravek slouží k rychlému a skokovému navýšení koncentrace aktivního chloru. Pokud byste chtěli raději pravidelné dávkování nebo trvalejší efekt, používá se přípravek chlor šok.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup