Ceny stěhování v Praze

Na první pohled se může zdát, že úspora peněz ve spojení s profi stěhováky nejde dohromady. Opak je pravdou. Specialisté velmi dobře ví, jak vše zabalit, poskládat do dodávky a zase vybalit. Když se budete přesouvat sami, můžete si vážně poškodit nábytek a potom investovat do nového nábytku. Spolehnete-li se na spolehlivou firmu, nic z toho nebude problém.

stěhování domu

Ceny se hodně liší

Ceník stěhování není jednoduché stanovit. Ideální je kontaktovat přímo firmu, vyplnit poptávkový formulář a nechat si spočítat přesnou částku. Odvíjí se totiž od mnoha faktorů. Většina společností má hodinový tarif při práci v rámci jednoho města a cenu podle kilometrů mezi městy.

  • Levné stěhování není nemožné sehnat ani v Praze. A právě v hlavním městě není jednoduché se přesunout z jednoho bytu do druhého ani v rámci města. Počítat musíte ale také s tím, zda máte něco hodně těžkého nebo půjdete do patra, protože za to všechno se platí navíc. Neváhejte proto a kontaktujte danou společnost.

Široký záběr služeb

Odbornou firmu mohou využít nejen jednotlivci, ale je skvělá i pro podnikatele. V obou případech máte mnoho možností, které můžete využít. Zaplatit si můžete jen samotný převoz, anebo na nich nechat i balení, montáž nábytku, dodání krabic, zapojení elektroniky a spotřebičů apod. Myslete na to, že důležité je především:

  • všechny krabice popsat z několika stran,
  • rozložit nábytek,
  • knihy balit do menších krabic (kvůli vyšší váze),
  • zůstat v klidu.

stěhovací dodávky

Klid je nejdůležitější

Není divu, že se říká: Lepší vyhořet než se stěhovat. Hodně lidí to tak vnímá, protože je těžké někde začít, systematicky postupovat a vše dobře zabalit. A potom to všechno zase najít a vybavit nový byt. Klíčové je, abyste zůstali v klidu. Ve stresu jde vše pomaleji a rozhodně nebudete pracovat tak dobře, jako když jste v klidu. Nestresujte se a užijte si začátek nové kapitoly vašeho života.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup