Fit strava pro každého

Fit dieta je velmi široký pojem. A platí hlavně pro ty, kteří vyznávají zdravý životní styl a chtějí být in a fit. A k tomu jim může dopomoci i zdravá strava, kterou v „krabičkách“ a chladírenských vozech rozváží ověřená firma, která se věnuje přípravě čerstvé a přitom velmi zdravé stravy. Spolupracují s profesionály a denní jídelníčky podle počtu kilokalorií připravují specialisté a nutriční poradci pro různé skupiny obyvatel.

fit strava

Denní jídelníček, který obsahuje – stejně jako další krabičky – nejnižší počet kalorií, je určen pro ty, kdo chtějí být super fit, další je pro lidi, kteří touží po tom být prostě „jen“ fit. Rozdíl mezi těmito dvěma skupinami je v tom, že super fit je pro vyznavače rychlého hubnutí. Jedná se o přímo nízkokalorický stravovací plán, který je určený k dosažení co nejlepších výsledků, a to v co nejkratším čase. Ale program FIT je vybalancovaný stravovací jídelníček pro ty, kteří usilují o udržení již dosažené současné kondice, se kterou jsou spokojení.

 

Dále můžete volit a vybírat z dalších již upravených stravovacích plánů:

  • Balance.
  • Daily.
  • Power.

Stravovací plán B a l a n c e    je upraven pro ty, kteří jsou zvyklí spořádat denně čtyři jídla a chtějí poznat rozmanitost, jakou nám může denní strava poskytovat. Jedná se o naprosto plnohodnotný jídelníček.

Stravovací plán   D a i l y   je určen především začínajícím sportovcům i těm, kteří již přišli na to, aby byl jejich tréninkový plán úplný, je třeba do něho zahrnout i kvalitní stravu. A tu vám právě nachystá tento jídelníček, který vám zajistí správné množství proteinů, sacharidů a zdravých tuků.

Stravovací plán   P o w e r   je připraven pro skutečně již profesionální sportovce, kterým jde především o nárůst svalové hmoty a aby jejich tréninky byly úspěšné a naplněné.

muž posiluje

Zkuste a sami posoudíte, zda se ve vašem životě něco zlepšilo a my věříme, že ano, a to k lepšímu!

Zdravá strava je základem všech tréninků ať amatérských nebo profesionálních.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup