Je dobré si pořizovat léky jako Adipex retard bez receptu?

Snad každý z nás sní o štíhlé postavě. Je to však módní trend, který vznikl až v posledních dvou stoletích – vzpomeňme jen na příslovečné „barokní tvary“. Tato móda je houfně podporována módními návrháři a následně i televizními i filmovými producenty. Proč? Důvod je jednoduchý – ušití šatů na štíhlou postavu je mnohem méně finančně náročné než na postavu silnější.cvičící žena.jpg
 
Nezpochybnitelným faktem je, že přirozeně štíhlá postava je zdravá. Příliš tuku může vést k celé řadě zdravotních komplikací, ať už se jedná například o vyšší riziko cukrovky či srdečních chorob. Až potud je tedy vše v pořádku. Problém nastává ve chvíli, kdy „přirozenou štíhlost“ zaměníme za nezdravou vyhublost – anorexii.
 
To je případ naprosté většiny modelek a velké části hereček. Je smutnou pravdou, že modelka, která nemá anorektickou postavu, nemá žádnou šanci se prosadit. I proto nasazují tvrdé diety a řada z nich končí po několika letech se zdravotními problémy. Ty mohou představovat hormonální poruchy až do té míry, kdy se žena stane neplodnou. A to samozřejmě snad žádná z nás nechce.
 
Přesto je i spousta běžných žen, které se chtějí svým idolům z přehlídkových mol a televizních obrazovek podobat. Na rozdíl od nich však většina nemá tak aktivní životní styl a proto končí spíše s kily navíc. Aby se jich zbavily, snaží se místo klasického, byť pomalého, snížení energetického příjmu a zvýšení pohybu, hledat nejrůznější berličky. A mezi ty patří například i různé léky.
 
Ty, které jsou volně dostupné, obvykle nijak nepomohou, ale ani příliš neuškodí. Jsou vedeny jako doplňky stravy a jako takové je i musíme brát. V podstatě se jedná pouze o tahání peněz z důvěřivých lidí.zdravé, dietní jídlo.jpg
 
Druhou stranou mince jsou léky, které se prodávají na lékařský předpis a snížení váhy mají buď jako hlavní, nebo vedlejší účinek. Neměly by se brát neuváženě a rozhodně ne bez lékařského dohledu. Přesto si lidé našli způsob, jak získat léky jako je například Adipex retard bez receptu, a užívají je bez ohledu na to, jaké to může mít následky.
 
Zajímavé je, že nikdo z nich si nepoloží otázku, proč se tyto léky, pokud fungují, nepodávají extrémně obézním pacientům, kteří byli například kvůli srdečním obtížím přijati do nemocnice a potřebují snížit hmotnost, pokud chtějí přežít.
 
Pokud tedy chcete nebo potřebujete zhubnout, nehledejte žádné berličky. Vsaďte raději na osvědčený recept snížení příjmu potravy a zvýšení výdeje energie. Jděte si například před nebo po práci zaběhat – uvidíte, že se budete cítit lépe a kila půjdou dolů. A to přirozenou cestou bez nějakých škodlivých následků.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup