Nemoc duše se přetransformovala do fyzické bolesti

Váš obvodní lékař vás posílá od čerta k ďáblu, procházíte dalšími a dalšími vyšetřeními. Jste z toho celí nesví a unavení, a přitom vaše zdravotní problémy přetrvávají. A lékařská věda vám nedokáže pomoci. Lékaři se naopak možná jevíte jako hypochondr a to proto, že veškeré výsledky, které má k dispozici, jsou podle jeho tvrzení v pořádku. Nerozumíte tomu a je vám z toho smutno, možná trapně, ale hlavně je vám pořád zle. Provází vás pocity tísně, nevolnosti, motá se vám hlava, bolí vás svaly, klouby. Vstáváte dennodenně s ukrutnou bolestí hlavy, která vám nedovoluje se soustředit na práci. A přitom jste vlastně zdraví. Co s tím?
Pokud vám lékař neumí pomoci, poohlédněte se po jiném možném způsobu léčby a hledejte tam, kde vám budou věřit, že zdravotní potíže máte a kde vás vyslechnou. A hlavně pomohou.silueta člověka při meditaci
Na Psychoterapii Praha 4 léčí hlavně vaši duši, které žádné prášky nepomohou. Pomoci si můžete jen vy sami, a to za pomoci vedení kvalitního a zkušeného psychoterapeuta. Nepodceňujte jeho pomoc. Ostatně – vždyť jste si sami již vyzkoušeli, jak se na vás různí specialisté nedůvěřivě pohlíželi s tím, že si nemoci jen vymýšlíte …psycholog při práci s klientem
Tak to se vám při hlubinné regresní terapii zaručeně nestane. Terapeut se s vámi hlavně seznámí, vytvoří pocit důvěry a poslouchá vás. Stane se vám to, co se u běžného lékaře nestává. Někdo vás konečně poslouchá a věří vám. Nepředhazuje vám, že si vymýšlíte, ale naopak se vciťuje do vašich pocitů a vhodně volenými otázkami se dostává blíž a blíž k problému, který vám způsobuje právě ony až fyzické bolesti. Jedná se o to, že neléčená duše a neřešené dlouhodobé problémy, které jen přecházíte, jednou prostě na povrch vyplují, a to právě za pomoci fyzické bolesti.
A teď jde jen o to, dostat se do vašeho nitra, kam jste dlouhá léta nikoho nechtěli pustit a nastoupit cestu k uzdravení duše a těla.
 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup