Neobírejte se o kvalitní spánek


Jestliže máte potíže se spánkem, dost možná za to může vaše postel. Ta totiž ovlivňuje to, jak dobře se nám spát, jak moc čilí se budeme ráno budit a jak moc se budeme těšit každý večer do peřin. Přemýšleli jste už nad tím, že byste investovali do nové manželské postele z masivu? Dost možná by to vyřešilo spoustu vašich problémů a vy se konečně mohli oddávat kvalitnímu a plnohodnotnému spánku.
 
postel manželská

Promyslete výběr materiálu

Nejdůležitější je samozřejmě vybrat materiál. To bývá tím nejtěžším oříškem, je totiž potřeba si srovnat priority, jestli chcete spíše investovat do kvality, nebo ušetřit. Spousta lidí volí dřevotřísku nebo lamino, věřte ale, že investice do těchto materiálů není příliš výhodná, protože vám nemohou nabídnout ani zdaleka tak vysokou kvalitu a dlouhou životnost, jako klasické dřevo. Masiv je další oblíbenou variantou, a není se čemu divit, nabízí totiž spoustu výhod, které jsou nenahraditelné. Mezi jeho nevýhody patří jediné, a to poněkud vyšší cena. Je však nutné na to pohlížet tak, že se jedná o dlouhodobou investici, tudíž se vám to v dlouhodobějším měřítku vyplatí mnohem více. Poslední variantou jsou kovové postele, které mohou mít své fanoušky, avšak většina je odsuzuje právě díky tomu, že se jim tento materiál nelíbí v tak útulné a klidné místnosti, jakou je právě ložnice.
 
manželská postel

Proč zvolit právě masiv?

  • Dlouhá životnost – pokud nechcete kupovat postel na pět let, ale na celý život, tak masiv je jedinou vaší možnou volbou. Tento materiál s vámi stráví zbytek života, pokud o něj budete vhodně pečovat.
  • Zdravotní nezávadnost –ze dřeva se neuvolňují jakékoliv rakovinotvorné či jinak nebezpečné látky, jako je tomu například u dřevotřísek, ze kterých se uvolňují formaldehydy. Materiál je zcela nezávadný a bezpečný.
  • Nadčasovost – nadčasový robustní design je něco, čím rozhodně neprohloupíte. Vaše ložnice bude moderní a bude působit luxusním dojmem, který si zamilujete.
  • Vůně čerstvého dřeva – co je lepšího, než vůně čerstvého dřeva? Užívejte si tuto svěží vůni každé ráno po probuzení a každý večer poté, co ulehnete do peřin.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup