Pejsek patří na zahradu, ne do bytu

Ovšemže existují výjimky. Takoví ti malí ratlíci, které nikdo, kromě starých dam, které moc neslyší, nemá rád. Ale pokud máte normálně vzrostlého pejska a žádnou malou bestii, tak se vždycky vyplatí mít pejska, až když bude zahrada a plot. Spousta lidí dělá tu největší chybu, kterou může udělat – pořídí si psa do paneláku. To je to nejhorší, co se může stát. Prakticky nic horšího už tomu psovi nemůžete udělat, kromě toho, že jej budete mlátit nebo ho střelíte do hlavy.
pejsek na křesle
Čím větší pes tam v tom paneláku bude, tím horší to pro něj bude a tím větší utrpení to pro něj bude. Často si lidé myslí, že na ně pejsek počká doma nebo proč by se oni měli omezovat, jenom proto, protože žijí v paneláku? Někdy je umíněnost takových lidí až příliš velká na to, aby se dalo nějak logicky zareagovat. Ovšem co můžeme zaručit, je to, že lidé, kteří si berou velké psy do města, mají místo mozku pár kuliček.
pes na gauči

Velká plemena ve městě

Nedávno přišel pán s tou největší dogou, jakou kdy člověk viděl, na nádraží do centra Ostravy. Aniž by měl dogu přivázanou či měla náhubek, tak ji nechal pobíhat okolo něj. Pes, který byl větší než dvanácti leté dítě, očuchával volně všudypřítomné lidi, které chytaly šoky, jakmile k nim toto telátko přišlo a chtělo je oblíznout.
spokojený labrador
Majitel stál opodál a náramně se bavil, jak je to asi velký kanec a bůh, že má takového psa. Samozřejmě, každý je ultra borec, dokud se nějaké dítě nelekne a ten pes mu v následku toho ukousne polovinu obličeje. Takoví psi nejsou pro velká města ani paneláky. Čím větší pes, tím větší je nepřítel, kterému má čelit. Pes, který byl na tom nádraží, byl pravděpodobně vychován k tomu, aby bránil stádo před medvědy a vlky, ne dětmi a malými čoklíky.

A ne, ani dobře vycvičený pes není zárukou toho, že bude s klidem trpět. Někdy akorát lidé pokouší štěstí.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Posted in: Nezařazené