Sarms

Po sportovních výkonech potřebují svaly prostor k regeneraci. Tu můžete podpořit vhodnými doplňky stravy, které zároveň i zajistí rychlejší nárůst svalové hmoty a dodají vám více síly pro další aktivity. Skvělým doplňkem stravy je mezi sportovci oblíbený SARMS neboli selektivní modulátory androgenního receptoru. Tyto produkty jsou v podstatě novinkou na poli anabolických sloučenin, které mají za úkol během krátké doby zvýšit nárůst svalů a postarat se také o jejich důležitou a často opomíjenou regeneraci po náročném tréninku.

LIGANDROL-3d-Right-scaled

Pro extra nárůst svalové hmoty
Vyzkoušejte účinné tablety v prémiové kvalitě, jejichž hlavním efektem je extra nárůst svalové hmoty. Obsahuje ligandrol, který má skvělé účinky v této oblasti. Oproti anabolickým androgenním steroidům nemá nežádoucí vedlejší účinky a má minimální vliv na vlastní produkci testosteronu. Nezapomeňte ovšem také na důležitou regeneraci, ke které přispěje další doplněk stravy určený právě pro tyto účely.

Pro regeneraci svalů po sportovních výkonech
Regenerace svalů a kloubů po trénincích je často opomíjená, a to je špatně. Vsaďte proto na speciální doplněk s látkou ostarine, který se kromě nárůstu svalů postará také o jejich regeneraci, dále i dodá potřebnou výživu kloubům. Napomáhá hojení kostí, šlach, svalů a kloubů. Poskytne jim tak dokonalou péči, která je po fyzické aktivitě velmi důležitá.

OSTARINE-3d-right-scaled

Výhodný balíček obsahující ligandrol a ostarine
Dopřejte vašemu tělu kompletní a kvalitní péči po fyzickém výkonu a pořiďte si výhodný balíček v podobě dvou produktů. Vašemu tělu tak dodáte jak látku ligandrol, tak i ostarine, které se společně postarají nejen o nárůst svalové hmoty, ale také o důležitou a často opomíjenou regeneraci svalů, šlach a kloubů po sportovních výkonech. Vhod vám přijde i zvýhodněná cena za tento balíček doplňků stravy.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup